• PLAN PRZERW URLOPOWYCH MIEJSKICH PRZEDSZKOLI W ZIELONEJ GÓRZE - NA ROK 2023

• Informujemy, że przerwa urlopowa  w 2023 roku w naszym przedszkolu będzie trwała od 17 lipca do 11 sierpnia 2023 r.

Przypominam, że w czasie przerwy wakacyjnej przedszkola rodzice zobowiązani są zapewnić opiekę we własnym zakresie. W przypadku braku możliwości zapewnienia dziecku opieki, rodzice mogą ubiegać się o umieszczenie dziecka w przedszkolu zastępczym. Podanie o przedszkole zastępcze składają rodzice bezpośrednio w placówce, do której chcieliby, aby dziecko uczęszczało w czasie przerwy wakacyjnej naszej placówki czyli w sierpniu.

PLAN-PRZERW-URLOPOWYCH-MIEJKICH-PRZEDSZKOLI-na-rok-2023

• Szkoła do hymnu 2022

• 10 listopada 2022 nasze przedszkole wzięło udział w Ogólnopolskiej Akcji „Szkoła do Hymnu”. Jest to akcja ogłoszona przez Ministerstwo Edukacji i Nauki, polegająca na odśpiewaniu hymnu państwowego w dzień poprzedzający Narodowe Święto Niepodległości.

Dokładnie o symbolicznej godzinie 11:11 nasi mali patrioci, stanęli na wysokości zadania! Dumnie, przyjmując właściwą postawę „na baczność”, odśpiewały hymn Polski „Mazurka Dąbrowskiego” .

• Dzień Misia

• DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

W dniu 23 listopada (środa)
            obchodzimy w naszym przedszkolu

Tego dnia prosimy aby dzieci
            przyszły do przedszkola z
            misiowym elementem stroju
            oraz przyniosły swojego ulubionego
            pluszowego Misia

• Międzyprzedszkolny Przegląd Wierszy i Piosenek Patriotycznych.

•

9 listopada w Młodzieżowym Centrum Kultury i Edukacji ,,Dom Harcerza’’odbył się Międzyprzedszkolny Przegląd Wierszy, Tańców i Piosenek Patriotyczynych.

Honorowym gościem spotkania była Pani Katarzyna Pernal-Wyderkiewicz Lubuska Wicekurator Oświaty,która uroczyście powitała zgromadzonych gości.

W przeglądzie wzięło 11 zielonogórskich przedszkoli. Dzieci wykonały utwory dobrze oraz mniej znane, ale równie piękne. Mali wykonawcy wspaniale się zaprezentowali, nie tylko jeśli chodzi o wykonanie piosenek i wierszy, ale również o stroje i układy choreograficzne.

Nasze przedszkole śpiewająco i tańcząco reprezentowały dzieci z grupy Delfiny z piosenką 'Wierzby i bociany", którą wykonała Ala oraz taniec z flagami w wykonaniu: Oli,Ali,Gabrysi,Natalki,Ignasia,Maćka,Julka,Mikołaja.

Taniec z flagami

,,Wierzby i bociany"

• Zielonogórskie Pola Nadziei 2022

• Drodzy Rodzice!

Podobnie jak w poprzednich latach nasze przedszkole bierze udział w akcji charytatywnej mającej na celu pomoc Hospicjum w Zielonej Górze. Zapraszamy do zakupu cebulek tulipanów.

• UWAGA RODZICE!

• Szanowni Rodzice!

W dalszym ciągu na terenie Polski obowiązuje stan zagrożenia epidemicznego. W związku z powyższym w przedszkolu utrzymany jest reżim sanitarny.

• Prosimy do przedszkola przyprowadzać tylko dzieci zdrowe, bez objawów chorobowych (np. bez: gorączki, kataru, kaszlu, osłabienia, bólu mięśni, głowy, brzucha, wysypki, itp.).
            • Obowiązkiem Rodzica jest odbierać telefon z przedszkola lub oddzwonić jak najszybciej.
            • Dzieci mogą przyprowadzać i odbierać tylko osoby zdrowe, bez objawów chorób zakaźnych.

• ul.Krasickiego 12, 65-512 Zielona Góra Poland