• PODZIĘKOWANIE

​​​​​

Serdecznie dziękujemy Państwu za udział w kolejnej edycji zbiórki monet

"GÓRA GROSZA".

Dzięki Państwa zaangażowaniu zebraliśmy

na rzecz podopiecznych Towarzystwa Nasz Dom na terenie całej Polski.

• Uwaga Rodzice!

• 17 czerwca 2022 r. przedszkole będzie nieczynne ze względu na zbyt małą liczbę dzieci zgłoszonych na ten dzień.

• Wycieczka do Muzeum Etnograficznego w Ochli

• 1 czerwca (środa)  dzieci z grupy „Biedronek”, „Pszczółek” i „Żabek” pojadą na wycieczkę autokarową do Ochli. Przedszkolaki swoją wyprawę rozpoczną od zwiedzania Muzeum Etnograficznego. Odwiedzą zabytkowe  chaty pokryte strzechą, ówczesne izby mieszkalne, miejsca do sporządzania posiłków, naczynia i przedmioty codziennego użytku oraz narzędzia gospodarcze. Będziemy mieli możliwość zasiąść w ławkach dawnej szkoły.

Kolejną atrakcją dla dzieci będzie ognisko na wyspie z pysznymi kiełbaskami.

To będzie baaaardzo udany dzień :)

• ŚWIĘTO RODZICÓW

Zaproszenie na Dzień Mamy i Taty

Jest taki dzień szczególny w roku – to święto Taty i Mamy. To dzień pełen radości i miłości bo najważniejszych gości do przedszkola zapraszamy. Przyjdźcie i zobaczcie sami jak bardzo WAS KOCHAMY.

• Dzieci z grupy „Misie” – zapraszają swoich kochanych rodziców 26.05.2022r. o godzinie 15.30 na wspólne świętowanie.
            • Dzieci z grupy „Smoki” – zapraszają swoich kochanych rodziców 26.05.2022r. o godzinie 16.00 na wspólne świętowanie.
            • Dzieci z grupy „Żabki” – zapraszają swoich kochanych rodziców 31.05.2022r.o godzinie 15.30 na wspólne świętowanie.
            • Dzieci z grupy „Biedronki” – zapraszają swoich kochanych rodziców 27.05.2022r. o godzinie 15.30 na wspólne świętowanie.
            • Dzieci z grupy „Pszczółki” – zapraszają swoich kochanych rodziców 25..05.2022r. o godzinie 15.30 na wspólne świętowanie.

Czekamy

• PODZIĘKOWANIA

• Serdecznie dziękujemy Państwu za liczny udział w akcji charytatywnej "Wyhoduj kwiatka dla Klary". Dzięki Państwa zaangażowaniu zebraliśmy

Zachęcamy do dalszej pomocy Klarze.

Więcej informacji na stronie: https://www.siepomaga.pl/klara-slazak

• DZIEŃ KOLOROWEJ SKARPETKI

• 21 marca to nie tylko początek kalendarzowej wiosny, ale również Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa – Dzień Kolorowej Skarpetki.

Sama data - kombinacja liczb 21 i 3 - nie jest też przypadkowa, bowiem w 21 parze chromosomów, osoby zdrowe mają 2 chromosomy, podczas gdy osoby z Zespołem Downa - 3. Stąd inna nazwa tej choroby – trisomia 21.

W tym roku nasze przedszkole włącza się w obchody „Dnia Kolorowej Skarpetki” . Osoby z Zespołem Downa żyją wśród nas. Tak jak my bawią się, śmieją i spełniają swoje marzenia - bez względu na różnicę w liczbie chromosomów.

Dopełnieniem obchodów Światowego Dnia Zespołu Downa jest założenie dwóch niepasujących skarpetek, symbolizujących niedopasowane chromosomy. W ten sposób chcemy pokazać, że integrujemy się z osobami z Zespołem Downa i ich rodzinami.

• RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

• Pomoc dla Ukrainy w Zielonej Górze z każdym dniem zyskuje coraz więcej punktów wsparcia. Mieszkańcy miasta oraz urzędnicy i politycy wspólnie organizują kolejne miejsca zbiórek.

Wszelkie informacje znajdziecie Państwo TUTAJ

• NABÓR 2022/2023

• UWAGA  RODZICE!!!

REKRUTACJA DO PUBLICZNYCH PRZEDSZKOLI I ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH W SZKOŁACH PODSTAWOWYCH NA ROK SZKOLNY 2022/2023 ZOSTANIE URUCHOMIONA 07 MARCA 2022 R.

Więcej informacji w zakładce -  Rekrutacja 2022/2023

• „I Ty możesz spełnić psie marzenia”

Zachęcamy do udziału w akcji na rzecz Schroniska dla

Bezdomnych Zwierząt w Zielonej Górze. Podarujmy im:

- koce,

- miseczki,

- smycze,

- karmę.

Zbiórka trwać będzie do 11.02.2022

• BAL KARNAWAŁOWY

•

Zapraszamy wszystkie dzieci na BAL KARNAWAŁOWY ,który odbędzie się dnia 14 stycznia (piątek) w godzinach 9.00 – 11.30

To doskonała okazja do wcielenie się przez dzieci w swoje ulubione postacie. Dlatego też prosimy rodziców o przygotowanie swoim pociechom kostiumów karnawałowych.

W trakcie balu będą wykonywane pamiątkowe zdjęcia przez fotografa.

• ul.Krasickiego 12, 65-512 Zielona Góra Poland